facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    Переможець Номінації «Вібір Країні» 2020

    Переможець Номінації «Вібір Країні» 2020

    Наша організація пропонує широкий спектр транспортного та спеціального прокату для різних галузей промисловості. Один з основних напрямків, які успішно розвиваються нашим підприємством – роботи з реконструкції та будівництва інфраструктури муніципального електротранспорту.

    Історія становлення сучасного інноваційного металургійного холдингу має багато яскравих сторінок. За двадцять років своєї діяльності «ТЕХЕНЕРГОПРОМ» перетворився на відомий бренд у багатьох країнах світу. Діяльність групи компаній відзначена на статусних міжнародних форумах. Але найголовніше досягнення – постійні клієнти та партнери, стосунки з якими давно вже переросли з ділових у дружні. Для них «ТЕХЕНЕРГОПРОМ» став синонімом бездоганної репутації, надійності та успіху.

     


    За двадцять років своєї діяльності «ТЕХЕНЕРГОПРОМ» перетворився на відомий бренд у багатьох країнах світу.


    Сучасне високотехнологічне виробництво та використання матеріалів провідних виробників дозволяє компанії «ТЕХЕНЕРГОПРОМ» гарантувати якість пропонованої продукції, яка підтверджена сертифікатами та забезпечується системою контролю якості.

         

    На даний момент компанія «ТЕХЕНЕРГОПРОМ» має широку мережу складів на території України та значні товарні запаси продукції. У відділах продажу компанії працює висококваліфікований персонал, який може оперативно та комплексно відповісти на Ваші запитання.

    Техенергопром TV