facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    літо 2020р.

    Реконструкція трамвайних магістралей на вул. Алмаатинська,
    м. Київ

    Трамвайні лінії у Дніпровському районі столиці України на вулиці Алмаатинській були запущені у листопаді 1955 року. Через 65 років підприємство "Київпастранс" проводить реконструкцію трамвайних магістралей.

     

    Йдеться про повний демонтаж старих трамвайних колій та укладання нових сучасних магістралей. Група компаній "Техенергопром" є експертом у створенні трамвайних колій за технологією "Безшумний шлях". Це і безпека пасажирських перевезень, і поєднання трамвайних колій з автомагістралями, і безшумне пересування трамваїв новими рейковими коліями, прокладеними за найсучаснішими технологіями рейкового укладання. Фахівцями групи компаній "Техенергопром" розроблено логістичну систему, за якою постачання матеріалів верхньої будови колії відбувається виходячи з технологічного циклу проведення робіт зі створення трамвайних колій.Причому постачання відбуваються таким чином, що робочий процес відбувається без пауз та перерв. Бездоганна якість матеріалів гарантується репутацією бренду Техенергопром. Саме від якості складових трамвайної колії залежить безпека пасажирських перевезень.

     

    Весь комплекс робіт з реконструкції верхньої будови колії йде за найпередовішими європейськими технологіями. На прямолінійних ділянках використовуються рейки Р65, на криволінійних магістралях трамвайні рейки Т62. Ділянка вулиці Алмаатинської - а це понад три кілометри рейкових магістралей - буде обладнана за євростандартами трамвайних сполучень. Це дасть можливість киянам та гостям столиці користуватися зручним комфортним та безпечним трамваєм. Саме таку мету – безпеку трамвайних перевезень – декларує у своїй діяльності група компаній "Техенергопром".

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV