facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    Зірка якості 2018

    Відповідно до ранжирування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», ТОВ „ВКП „Техенергопром” присвоюється звання «ЛУЧШЕЕ ПРЕДПРИЯТИЕ СТРАНЫ» за незмінно високу якість та досягнення переваги у бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

    Метою рейтингу є: визначити та показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, сприяти громадському визнанню підприємств.

    Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України та виключає вплив людського фактора у прийнятті рішення.

    Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку та Колегії З'їздів – це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання та дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи та обґрунтовані рішення найактуальніших на сьогодні питань.

    Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, яка визначає лідерів, які досягли переваги у бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

    Техенергопром TV