facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    Бортова основа КАМАЗу

    Короткий опис
    Якісні та довговічні бортові основи та кузови вантажного транспорту – деталі, які дозволяють ефективно використовувати автомобільну техніку для перевезень. Бортова платформа та кузов піддаються впливу несприятливих факторів.

    Тому бортова основа КАМАЗу та кузова іншого вантажного транспорту потребують періодичного обслуговування та заміни. Це створює попит на кузов КАМАЗ 70-20-05, а також кузов МАЗ-500 та інші деталі для автотранспорту.

    Кузов ГАЗ - 53 і інших моделей автотранспорту в асортименті

    Якісний кузов, на перший погляд, досить проста деталь автотранспорту. Насправді ж до бортових підстав і кузовів для вантажного транспорту пред'являють дуже жорсткі експлуатаційні вимоги.

    • Жорсткість. Конструкція має бути міцною, виготовленою з досить товстого металу, забезпечувати автотранспорту заявлену в технічній документації вантажопідйомність.
    • Місткість. Конструкція повинна мати нормований об'єм, який відповідає вимогам до транспорту, на який встановлюють кузов.
    • Стійкість до корозії і інших зовнішніх чинників. Під час перевезення вантажів деталі автомобіля піддаються дії вологи, а іноді і хімічно активних речовин, які можуть викликати корозію металу. Кузов повинен мати захисне покриття(найчастіше це фарба).
    • Конструкція, що дозволяє витримати перепади температури.
    • Якісно виконані зварювальні шви. Від міцності з'єднання залежить здатність кузова витримувати навантаження і деформації.

    Купити кузови і бортові підстави

    Компанія ТехЭнергоПром пропонує кузови для ГАЗ - 55, МАЗ - 500, КАМАЗ і інших марок вантажного автотранспорту. Ми співпрацюємо з декількома великими виробниками металоконструкцій і деталей для вантажного транспорту. Це дозволяє запропонувати покупцям оптимальні ціни і гарантувати високу якість.

    Ми запрошуємо будівельні компанії і автотранспортні підприємства ознайомитися з нашими пропозиціями. Команда ТехЭнергоПром забезпечить потреби вашого вантажного транспорту в якісних кузовах і інших деталях.

    Щоб обговорити деталі співпраці пишіть нам на контактний e - mail або дзвоните по номеру, вказаному на сайті. ТехЭнергоПром - ваш надійний постачальник виробів з металу і діловий партнер.

    Цікавить бортова основа камазу?
    Цікавить бортова основа камазу?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV