facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Якщо перед вами стоїть завдання будівництва кранових шляхів або підйомних мостових кранів з вантажопідйомністю більше 10 тонн, вам напевно знадобиться рейка КР-140 від надійного виробника. Щоб конструкція прослужила максимально довго, треба використовувати нові колії, виготовлені з високоякісної сталі. Пропонуємо ознайомитись з пропозицією компанії ТехЕнергоПром!

    Куплю рейки кранів КР- 140 від лідера виробництва ТехЭнергоПром в Росії і Україні

    Рейки КР- 140, призначені для підкранових шляхів і підйомних кранів, оснащені потовщеною шийкою і мають меншу висоту профілю. У свою чергу, технологія стикування, вживана при будівництві шляхів кранів, виконується зварюванням електродуги ванним способом. Кріплення відбувається до сталевої підкранової балки за допомогою притискних і наполегливих планок болтовими з'єднаннями.

    Зверніть увагу, що рейки кранів КР- 140, що випускаються нами, відповідають вимогам Госту Росії і України і розраховані на довгострокову експлуатацію. Також у нас можна купити наполегливі і притискні планки, гайки, болти і шайби.

    Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами компанії по вказаних на сайті контактних телефонах. Замовляйте нашу продукцію і реалізуйте свої промислові завдання з максимальною вигодою для себе!

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV