facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Рейки КР-70 - це сталеві балки спеціального з'єднання, що укладаються на шпалах або на інших основах. Вони утворюють собою двонитковий шлях, яким пересувається залізничний транспорт. Рейки виготовляються з вуглекисневої сталі найвищої якості.

    Як правило рейки КР- 70 використовуються як складова залізничного полотна для підйомних кранів.Купити їх по кращому співвідношенню якості і ціни можна у компанії ТехЭнергоПром. Ми давно працюємо у сфері виробництва залізничних рейок і супутньої продукції. Ознайомтеся з нашою пропозицією, і переконайтеся, що воно дійсне вигідно!

    Куплю рейки кранів КР- 70 від лідера виробництва ТехЭнергоПром в Росії і Україні

    Головна особливість рейок КР- 70 полягає в тому, що вони мають голівку, що округляє, стінку підвищеної товщини, ширшу опорну площину. Завдяки цій специфіці забезпечується рівномірна передача тиску коліс на верхній пояс підкранової балки.

    Також у нас можна замовити усі комплектуючі для вузла кріплення 70, у тому числі - наполегливу і притискну планку, необхідні гайки, болти, шайби. Звертаємо вашу увагу на те, що представлена в каталозі продукція відповідає найвищим стандартам якості і вимогам російського і українського Гостів.

    Чому замовити рейки кранів КР- 70 найвигідніше у нас?

    Наша компанія давно працює на ринку і займається виробництвом залізничної продукції найвищої якості. Окрім залізничних, трамвайних, широко- і вузькоколійних рейок у нас можна замовити:

    • Стрілочні переклади.
    • Осі і плити.
    • Контактні рейки для метро.
    • Шпали.
    • Плити.
    • Гумові скріплення.
    • Осі і бандажі.

    Ми цінуємо своїх клієнтів, тому стараємося, щоб угода пройшла для вас максимально комфортно. Тому беремо на себе інжиніринг, митно-логістичні послуги, а також доставку. Зверніть увагу, що ТехЭнергоПром повне оформлення вантажу на експорт, включаючи радіологічний контроль. Також ми проводимо  митне очищення імпортної продукції, разом з оплатою мит.

    Для того, щоб оформити замовлення, зв'яжіться з менеджерами компанії по вказаних на сайті номерах контактних телефонів. Наші фахівці обговорять з вами усі деталі постачання, запропонують оптимальні варіанти логістики і постачання(із складу або безпосередньо із заводу-виробника).

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV