facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Рейки – елементи верхньої будови шляху, покладені на опори та скріплені між собою, що безпосередньо сприймають тиск коліс рухомого складу. Особливо затребувані в промисловості кранові рейки, що витримують великі навантаження і мають більш широку поверхню головки та підошви, а також ширшу шийку, ніж звичайні рейки.

    Рейки кр 80 широко використовуються для оснащення великих будівельних об'єктів і промислових підприємств і забезпечують пересування будівельних кранів. Як правило, вони потрібні для роботи потужних кранів, вантажопідйомність яких 30-300 тонн. Шукаєте рейки кранів по кращому поєднанню якості і ціни? Ознайомтеся з нашою пропозицією!

    Рейки кранів кр 80 від надійного виробника

    Наша компанія більше 20 років працює на ринку металу в Україні і закордоном. На виробництві використовуються новітні технології і використовуються якісні матеріали. Завдяки цьому, ми створюємо продукцію, яка затребувана.

    Головні особливості рейок кранів кр 80 :

    •         Мають голівку, що округляє.
    •         Робляться з високовуглецевої сталі.
    •         Мають стінку підвищеної товщини і ширшу опорну площину.
    •         Забезпечують рівномірну передачу тиску коліс на верхній пояс підкранової балки.
    •         Кріпляться до підкранової балки парними тяжами за типом залізничних колій на спеціальні підстави.

    Також рейки кр 80 характеризуються прямолінійністю, з допустимою кривизною в горизонтальній площині не більше, ніж 0,08%. Зверніть увагу, що наша продукція відповідає вимогам ДСТУ 2484-94.

    Чому співпрацювати з нами вигідно?

    Замовляючи рейки у виробника, ви не переплачуєте. Крім того, у нас можна замовити металургійну сировину і напівфабрикати, а також іншу продукцію :

    •         Сортовий прокат.
    •         Фасонний прокат.
    •         Прокат спеціального призначення.
    •         Труби.

    Ми цінуємо час і комфорт клієнтів, тому надаємо їм митно-логістичні послуги, включаючи оформлення вантажу на експорт і радіоактивний контроль. Доставку збірної партії можна замовити як із складу, так і безпосередньо із заводу-виробника.

    Щоб купити рейки кр80, подзвоніть нашим менеджерам по вказаних на сайті номерах контактних телефонів або напишіть на електронну пошту відділу продажів. Ми оперативно обробимо замовлення і запропонуємо ідеальний варіант постачання. Співпраця з кращими - шлях до досягнення успіху вашого бізнесу!

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV