facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    Трамвайні рейки Т62

    Короткий опис
    Т62 рейки використовуються для укладання рейкової колії, якою рухатимуться трамваї та спецтранспорт промислових підприємств. Завдяки конструктивним особливостям цих рейок їх можна укладати на кривих і складних ділянках шляху.

    Т- 62 рейки є спеціалізованим профілем з базовою довжиною 12,5 метрів. Ця конструкція має такі важливі особливості:

    •         Робиться з мартенівської сталі.
    •         Мають меншу масу, ніж інші рейки.
    •         Зносостійкість рейок Т- 62 штучно знижена, що ідеально підходить для міських реалій.

    Т62 рейки трамвайні від надійного українського виробника

    Наша компанія 20 років працює на ринку металу в Україні і за її межами. Тому створили сучасне виробництво з неухильним контролем якості готової продукції. Рейки Т62 робляться згідно з вимогами Госту і існуючих норм.

    Ми уверенны в якості готової продукції, тому усі відвантажувані рейки оснащені супровідними документами, на яких вказана назва підприємства-виробника, найменування продукції, результати хімічного аналізу, випробувань на розтягування і так далі

    Чому співпрацювати з нами вигідно? По-перше, ви купуєте продукцію безпосередньо у виробника, без націнок. По-друге - ми виконуємо замовлення «під ключ», включаючи виготовлення робочих креслень, постачань металу, доставку готових виробів. Окрім трамвайних рейок ми пропонуємо купити металургійні сировина і напівфабрикати, сортовий і фасонний прокат, у тому числі - спеціального призначення, труби.

    Приймаючи ваше замовлення, співробітники компанії ідеально підберуть варіант виробництва, час до початку постачання, логістику. Також ми пропонуємо кожному клієнтові митно-логістичні послуги, у тому числі:

    •         Митне оформлення вантажу на експорт, радіологічний контроль і інші документи.
    •         Митне очищення імпортної продукції, у тому числі - оплату мит.

    Ми цінуємо ваш час і комфорт, тому придумали ідеальну логістику для доставки ваших замовлень. Збірну партію можна відправити як безпосередньо із заводу виготівника, так і із складів.

    Щоб купити рейки Т62, зв'яжіться з нашими менеджерами. Подзвоніть по номерах вказаних на сайті контактних телефонів або напишіть лист на електронну пошту  відділу продажів. Менеджер відповість на усі питання і допоможе оформити замовлення. Запрошуємо за покупками!

     

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV