facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Рейки – найголовніший компонент залізничного полотна, що застосовуються для побудови верхньої колії безстиковим та ланковим методами.

    Їх часто використовують для створення шляхів між базами, підприємствами, станціями. Якщо ви хочете купити рейку вузької колії, зверніть увагу на нашу пропозицію! У асортименті - краща продукція для залізничного будівництва по оптимальному співвідношенню якості і ціни.

    Купити вузькоколійні рейки Р- 24 від надійного виробника

    Наша компанія давно працює на ринку і зарекомендувала себе як надійний партнер. Співпрацюючи з нами, в якості пропонованих товарів сумніватися не доведеться.

    Якщо ви плануєте будівництво шляхів шахтних вироблень або вузькоколійних залізниць, вам знадобиться залізнична рейка Р- 24, що відповідає вимогам ГОСТ України і Росії. Така конструкція ідеально підходить для переміщення вантажу в підземних шахтах і при будівництві шляхів мостових кранів.

    Куплю вузькоколійні рейки Р24

    Крім того, рейки Р- 24 максимально довговічні, надійні і безпечні в експлуатації. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими співробітниками. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя і інші міста України!

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV