facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Залізничне сполучення дуже важливе для переміщення різних вантажів та створення систем комунікацій, у тому числі – на виробництві та між кількома виробництвами. Якщо ви шукаєте де купити якісні рейки Р-33, зверніть увагу на продукцію нашої компанії!

    У нашому каталозі - вузькоколійні рейки, призначені для створення шляхів для гірничорудного і вугільного транспорту. Залізнична рейка Р- 33 випускається із стиковими отворами на обох кінцях, скріплених між собою стиковими накладками і стиковими болтами.

    Сфера застосування  таких рейок досить широка. Найчастіше їх використовують на підприємствах, що займаються видобутком руди і вугілля, складах і в шахтах. Зверніть увагу, що рейка вузької колії, що випускається нашою компанією, відповідає вимогам українського і російського Госту, а також розрахований на тривалу експлуатацію.

    Купити рейки Р- 33

    Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком або зв'яжіться з нашими менеджерами по вказаних на сайті контактних телефонах. Доставка замовлень здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Одесу і інші міста України! Купуйте вузькоколійні рейки, які прослужать довго і не підведуть в несподіваний момент!

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV