facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Рейки Р-38 застосовують як для побудови залізничного полотна, так і для укладання під'їзних, внутрішньозаводських шляхів, оснащення кар'єрів і рудників. Часто рейка вузької колії використовується в кар'єрах та рудниках, для будівництва підкранових шляхів, виробництва стрілочних перекладів.

    Якщо ви шукаєте якісну рейку від надійного виробника, зверніть увагу на продукцію нашої компанії. Ми давно працюємо на ринку і спеціалізуємося на виробництві рейок і інших комплектуючих для створення залізничного полотна.

    Купити залізничну рейку Р- 38

    Існує декілька чинників, які впливають на вартість вузькоколійних рейок. В першу чергу, ця їх якість і період випуску. Наприклад, пробувши близько двох років на складі рейки вважаються залежаними, і незважаючи на відсутність зносу їх якість погіршується.

    У нас ви можете замовити вузькоколійні, копальневі рейки Р- 38 найвищої якості, що відповідають вимогам Госту України і Росії. Також в каталозі представлені накладки, підкладки, стикові болти, путні милиці і інша продукція для створення залізничного полотна. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами по вказаних на сайті контактних телефонах.

     

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV