facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Залізничні рейки дуже потрібні на ринку. Вони використовуються у будівництві верхніх залізничних колій, комунікацій між портами, складами, підприємствами гірничорудної, вугільної та металургійної промисловості.

    Рейки Р- 43 використовуються в різних сферах промисловості. Як правило, їх купують для:

    • Оснащення кар'єрів і копалень.
    • Укладання під'їзних і внутрішньозаводських шляхів.
    • Будівництва підкранових шляхів.
    • Виготовлення стрілочних перекладів.

    Пропонуємо купити рейку Р- 43 безпосередньо у виробника. Наша компанія давно працює на ринку і робить високоякісні рейки, що відповідають усім вимогам ГОСТ Росії і України.

    Куплю рейки Р43 від лідера виробництва ТехЭнергоПром в Росії і Україні

    Купити вузькоколійну копальневу рейку Р- 43

    Вузькоколійна рейка робиться із сталі марки 76, що забезпечує виробу високі характеристики міцності і витривалості. Також для поліпшення експлуатаційних характеристик застосовуються термоупрочнение і загартування.

    Залізничні рейки Р- 43 вважаються копальневими і ідеально підходять для оснащення вузькоколійних залізничних і шахтних колій. Їх доцільно застосовувати для укладання зовнішніх шляхів, що служать сполучною ланкою для :

    • Сировинних баз;
    • Залізничних станцій;
    • Підприємств;
    • Внутрішніх шляхів одного підприємства.

    Крім того, цей тип рейок часто зустрічається  в якості заміни рейкам кранів, через те, що за своїми технічними характеристиками добре підходить для динамічних навантажень. На виробництві рейок Р- 34 в обов'язковому порядку дотримується прямолінійність одиниць.

    Куплю вузькоколійні копальневі рейки Р 43

    Чому замовляти вузькоколійні рейки у нас вигідно?

    В першу чергу, співпраця з компанією Тепстилл вигідно тому, що ми робимо металоконструкції, якості, що відповідають найвищим стандартам.

    Ми виконуємо виробництво під ключ, а також надаємо послуги інжинірингу. Співпрацюючи з нами, вам не доведеться займатися питаннями митного оформлення. Наші співробітники здійснять повне оформлення вантажу на експорт, включаючи отримання усіх необхідних документів.

    Крім того, кожному нашому клієнтові пропонуємо послугу форматування і доставку збірних партій із заводу-виготівника або із складу. Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером компанії по вказаних на сайті номерах контактних телефонів. Запрошуємо до плідної співпраці вже сьогодні!

     

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV