facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Залізничні рейки – найважливіший компонент залізничного полотна, будівництво якого виконується ланковим чи безстиковим методом. Також їх часто використовують для організації оптимальної комунікації між підприємствами та складами.

    Замовляючи ширококолійні або вузькоколійні рейки, особливу увагу потрібно приділити їх якості, зокрема, не купити залежану продукцію під виглядом нової. Тому співпрацювати краще всього з надійними виробниками. Рекомендуємо ознайомитися з пропозицією компанії Тепстилл!

    Купити залізничні рейки Р- 50 : особливості і основні характеристики

    Рейки Р- 50 призначені для будівництва безстикових і ланкових ділянок стрілочних перекладів і залізниць. Він кріпиться на дерев'яні або залізобетонні шпали за допомогою шурупового кріплення і підкладки.

    Такі рейки виготовляються відповідно до технологічного регламенту Госту. Вони робляться з високовуглецевих, малолегованих марок стали.

    Залізничні рейки Р- 50 повинні відповідати строгим стандартам якості :

    • Відхилення профілю і поперечного перерізу рейки і поперечного перерізу допускається не більше 1 мм на підошві і 0,3 мм по голівки.
    • Підошва рейки не має бути ввогнутой, а опуклість голівки не повинна перевищувати 0,5 мм
    • Твердість металу на поверхні кінцевої голівки повинна складати не менше 311 НВ, а твердість поверхневого шару нетермоупрочненного рейки - 302-420  НВ.

    Куплю залізничні рейки Р50 від лідера виробництва ТехЭнергоПром в Росії і Україні

    Зверніть увагу, що якісна ширококолійна рейка не має мартенситовых ділянок і гартівних тріщин. Також не допускаються залишкова напруга, наявність залишку усадкових раковин, розшарувань і флокенов, а також зморшок на поверхні рейки. Наша компанія ретельно стежить за найвищою якістю продукції, тому для перевірки відповідності вимогам ГОСТ застосовується ультразвуковий неруйнівний контроль.

    Куплю залізничні рейки Р- 50

    Якщо ви хочете купити рейку широкої колії і супутні товари, зв'яжіться з нашими фахівцями з вказаних на сайті контактних телефонів. Менеджери підберуть оптимальний варіант виробництва і спосіб логістики.

    Ми цінуємо ваш час, тому завжди беремо на себе митне оформлення продукції, призначеної на експорт, включаючи радіологічний контроль і збір необхідної документації.

    Запрошуємо до співпраці вже сьогодні, гарантуємо: ви залишитеся задоволені!

     

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV