facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
    Короткий опис
    Городской электротранспорт, работающий без перебоев – то, что должны обеспечить власти каждого города, от небольшого районного центра до мегаполиса.

    Перебої на трамвайній лінії часто пов'язані не з поломкою самих вагонів, а від шляхів, по яких трамвай рухається. Таким чином, якісні трамвайні рейки - кращий спосіб мінімізувати транспортний колапс.

    Де замовити рейки Р-65 по кращому співвідношенню якості і ціни? Радимо звернути увагу на продукцію компанії Тепстилл!

    Купити трамвайні рейки Р-65

    Рейки Р-65 застосовуються для створення рейкової колії, по якій переміщаються трамваї і тролейбуси. Для їх виготовлення використовується якісна мартенівська сталь, що відповідає вимогам Госту України і Росії.

    Головна відмінність трамвайних рейок від усіх інших - наявність жолоба в голівці. Укладаються вони на одному рівні з асфальтовою дорогою, брущаткою, бетонною основою і іншими видами дорожнього покриття.

    Куплю трамвайні рейки Р-65

    Але потрібно враховувати, що у разі забруднення жолоба при високій швидкості пересування трамвая зростає вірогідність його сходу, тому що трамвайне колесо при діаметрі 780 мм має відносно не високу реборду -  18 мм

    Щоб замовити трамвайні рейки Р-65 замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами по вказаних на сайті контактних телефонах. Запрошуємо до співпраці вже сьогодні!

     

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV