facebook
Форма заявки
Крок 1 / 2
Якщо Вас зацікавили наші послуги чи продукція, залиште свою заявку!
Форма заявки
Крок 2 / 2
Ваша відповідь прийнята!
Ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни, після заповнення детальної форми замовлення.
    Дякую!
    Вашу заявку успішно відправлено. Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.

    2015р.

    Реконструкція трамвайних колій на вул. Робоча,
    м. Дніпро

    ТОВ „ВКП „Техенергопром” активно займається експортом та імпортом металопрокату і має великий досвід роботи з комерційними фірмами та державними структурами таких країн, як Болгарія, Швейцарія, США, Угорщина, Росія, Туреччина, і є членом Дніпропетровської торгово-промислової палати та торгово- промислової палати України (свідоцтво №12-282).

    У зв'язку із збільшенням обсягу продажів на території Російської Федерації з 2009 р. функціонує дочірнє підприємство ТОВ "Техенергопром-Р", Москва. Експортно-імпортні операції з далекого зарубіжжя з 2006 р. здійснює компанія Dolphin Steel LTD, Великобританія. У 2010 році свою діяльність розпочала фірма ТОВ «Техенергопром-Грузія».

     

    Чому варто співпрацювати з ТОВ „ВКП „Техенергопром”?

    Відсутність посередників, робота безпосередньо із заводами-виробниками та їх офіційними представниками; Позитивна, багаторічна, підтверджена партнерами репутація компанії; Висока якість, розумні ціни на металопрокат; можливість реалізовувати великі партії металопрокату за рахунок налагоджених робочих процесів; Оперативність, індивідуальний підхід, достовірність інформації; Надійність, чесність, відкритість, дипломатичність, кваліфікованість працівників; Гнучкий графік роботи, націленість на результат.

     

    Сподіваємося, що в нашій особі Ваше підприємство знайде нового надійного постачальника необхідної Вам продукції та співпраця наших підприємств виявиться плідною, довготривалою та взаємовигідною.

    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Цікавлять наші товари чи послуги?
    Напишіть нам
    Техенергопром TV